Web Tasarım

Pegasus Bilişim ajansı, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, Pegasus Bilişim kültürünün temelidir.
 
Pegasus Bilişim ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.
 
Web Tasarım Süreçleri; 
 
Pegasus Bilişim ajansı, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.
 
Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.
 
Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.
 
Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.
 
Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Pegasus Bilişim ajansı ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.
 
Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.
 
Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Pegasus Bilişim ajansı, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.
 
Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkında-lığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. Pegasus Bilişim bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlama garantisi vermez.
Etiketler:   Web Tasarım 
Haberler
Kurumların kendini tanımlama, sunma ve tanı...
Pegasus Bilişim ajansı, firmaların internet...
İnternetteki başarınız için iyi bir Ranking...
Google Adwords Google arama motoru, arama o...
Online Katalog
Sıkça Sorulan Sorular
Sertifikalar
BilgilendirmeFormu
Pegasus Bilişim Teknolojileri
Tasarım ve Kodlama:Pegasus Bilişim Site içerisindeki Tüm Materyanlar Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin